İnşaat Hizmetleri

Konut/ticari inşaat/gayrimenkul geliştirme/ İnşaat Hizmetleri alanında tecrübeye ve teknik birikime sahip olan firmamız entegre bir hizmet anlayışı içerisinde, kaliteli ve yenilikçi konseptlerde geliştirdiği projelerle, iş ortakları ile güçlü işbirliği içerisinde çalışarak anahtar teslim hizmet vermektedir. Firmamız tüm projelerinde, betonarme, çelik yapı ve ahşap yapı sistemleri dahilinde tüm yapıları organize edebilecek ve üretebilecek bilgi birikimine ve profesyonel kadroya sahiptir.

ANAHTAR TESLİM İNŞAAT HİZMETLERİ

Firmamız inşaat projelendirmesi ve yönetimi, kalite kontrol ve işin zamanında teslim edilmesi süreçlerinde son derece başarılı hizmet sunmaktadır. En temel çalışma ilkemiz hizmet verdiğimiz müşterilerimizin amaçlarına uygun projeleri tasarlamak ve uygun fiyatlandırma seçenekleri sunarak işe başlamaktadır. İnşaat sektöründe Gayrimenkul Danışmanlığı , Mimari, İnşaat, Özel Uygulama Projeleri Tasarımı, Kaba İnşaat ve Harfiyat gibi alanlarda hizmet sunmaktayız.

Müşteri beklentilerini en üst seviyede tutarak deneyim ve kalite konusunda sürekli gelişimle birleştiren ve bu sorumlulukları iş ahlakına bağlı bir şekilde yerine getiren AVRASYA İNŞAAT farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerine sektöre uygun olan çözümler sunmaktadır.

Yapılacak işin büyüklüğüne ve teknik özelliklerine uygun her türlü inşaat malzemesi , ekipman ve iş gücü, işin gecikmesi olmaksızın sürdürülmesi için şantiyeye ulaştırılmaktadır.

Şantiye yerleşimimiz ile iş güvenliği ve işçi sağlığına uygun şartlarda hazırlanıp çalışanların yaşam ve çalışma şartları güvence altına alınmaktadır.

Çalışmalarımız esnasında çevre ile ilgili şartlar kontrol edilip, gerekli önlemler alınarak çevre düzeninin yapılan işten olumsuz etkilenmemesine maksimum özen gösterilmektedir.

Yükleniciliğini üstlendiğimiz inşaat işlerine ait mimari ve statik projeler tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bu da inşaat yatırım maliyetlerinde ciddi bir tasarruf sağlamaktadır.