Dekorasyon Hizmetleri

Mobilya ve Dekorasyon

Temiz çizgiler, şık yüzeyler, birbirinden farklı mobilya tasarımları iyi bir mobilya ustası elinden çıkar. Çağdaş mobilyalara bayılacağınız çok şey var, ama kendinize özel tasarımlar yaratmak fikri de bunlar, özellikle daha geleneksel parçalara yöneliyorsanız, ciddi bir korkutma faktörü ile karşılaşabilirler. Burada, gezdiğimiz şık evlerden favori klasik buluşma yerlerinden bazılarını bir araya getirdik. Kendinize ait çağdaş bir anı kucaklamak için size ilham vermelerine izin verin.

Oturma odasında

Modern bir dokunuş, klasik olarak güzel bir odayı daha cazip hale getirebilir. Elinizdeki mobilyaları seviyorsanız ve değiştirmek yerine tamiri tercih edebilirsiniz. Mobilya ve Koltuk tamiri bile kanepe veya koltuğunuzun başkalaşmasıyla evinize renk getirecektir.

Mutfaklarda

Resmi bir yemek alanı ya da sıradan bir kahvaltı köşesi için, çağdaş bir masa harika bir odak noktası olabilir. Yemek yediğiniz alanı geleneksel yemek sandalyeleri ve klasik ve çağdaş ideal karışımı için parlak bir ışıklandırma ile eşleştirin.

Eğer yemeğinizi mutfağınızda yemeği tercih ediyorsanız, mutfak dekorasyonu daha büyük önem taşır. Yani bütünü düzeltmek adına mutfak dolabı yapımı, derleyici ve toparlayıcı olacaktır. Mutfağı özelleştirmek adına yapılacak isteklerinizi planlayarak doğru malzeme alımı ve kurulumunu yapacak doğru ustalarla çalışmak mutfağınızda geçireceğiniz vakitleri daha keyifli kılacaktır.

Yatak odasında

Yatak odaları çağdaş, konforlu ve sağlıklı bir uyku için iyi düzenlenmiş olmalıdır. Bu anlamda yapılacak özel mobilya yapımı ile yatak odalarınızı kişiselleştirebilirsiniz.

  • Oteller
  • Villalar & Yalılar
  • Ofisler & Çalışma Alanları
  • Restorantlar & Kafeler
  • Kamu Kurumları
  • Mağazalar
  • Eğlence Merkezleri